Aktualios kultūros portalas VOXART.lt

VOX ART – interaktyvus aktualaus meno tinklas, jungiantis visas meno sritis, menininkus, kūrybinių industrijų darbuotojus ir menu besidominčius žmones. Kultūros ir meno procesus, vykstančius šiandien Lietuvoje, apžvelgiantis portalas buvo sukurtas ir pristatytas visuomenei itin simbolišką datą – 2015 m. kovo 10 d.

VOX ART siūlo būti atviriems, domėtis ir suprasti procesus, vykstančius aplinkui, konstruktyviai diskutuoti ir tobulėti, bendrauti ir kurti naujas idėjas, burtis į bendruomenę. Kuriame tokį turinį, kuris ne tik padėtų suprasti šiandien vykstančius meno procesus, informuotų visuomenę apie svarbias kultūros naujienas, bet užtikrintų interaktyvų įsitraukimą.

Dėmesio centre – interviu su lietuvių menininkais ir kūrybininkais. Informatyvūs ir paprasti pokalbiai apie mūsų šalies meno aktualijas, tendencijas, perspektyvas padės orientuotis šiandieniniame meno tinkle.

Įvykių srautas – renginių anonsai, kultūros naujienos ir įdomi Lietuvos meno pasaulio informacija apie kūrybinius procesus: pradėti statyti kino filmai ar spektakliai, kuriami muzikos kūriniai, dar tik menininko galvoje užgimusios vizualaus meno parodos ar literatūros kūriniai, būsimi architektūros projektai ir visa kita, kas įdomu ir dažnai lieka nepastebėta.

Dar daugiau naudingos, intriguojančios informacijos bei nuoširžių kūrėjų paatviravimų specialiose rubrikose: Psichosensas (minčių srauto interviu), Redakcijos rekomendacijos, Kūrinio dienoraštis.

Virtualus meno centras – kaip ir įprastame meno centre, šiame VOX ART Virtaulaus meno centre pristatomi lietuvių menininkų darbus. Trijose virtualiose erdvėse jūsų dėmesiui vizualaus meno ekspozicijos, šiuolaikinės literatūros bei muzikos pristatymai ir audiovizualinės programos.

 

Skaitykite: www.voxart.lt