APIE

KURIAME IR PADEDAME KURTI

Mūsų kūrybinius bendradarbius vienija profesionalumas, aktyvi kūrybinė ar kultūrinė veikla įvairiose srityse. Tai ne tik leidžia būti šiandieninių kultūros ir meno įvykių sūkuryje, tačiau patiems aktyviai prisidėti prie procesų ir visos srities kaitos. Mes kuriame ir padedame kurti, siūlydami kultūros ir kūrybos sektoriui aktualias paslaugas.

Aktualios kultūros ir meno sklaida

Viešoji įstaiga „Meno genas“ įgyvendina inovatyvius kultūros ir meno projektus, neapsiribojančius konkrečia meno šaka ar veiklos forma. Tai, kas aktualu, sritys, kuriose reikalingos naujos, unikalios idėjos, patenka į mūsų akiratį.

Visa veikla vienaip ar kitaip orientuota į pagrindinę mūsų misiją – stiprinti ryšį tarp vartotojo ir aktualios, šiuolaikinės kultūros bei meno, įvairiais būdais prisidėti prie Lietuvos kūrėjų sklaidos ir auditorijų plėtros.

Įvairovė, inovacijos, kokybė

Tikime, kad įtraukiantis, įvairus, šiandienines problemas bei socialines temas atliepiantis menas ir kultūra, jos edukacija, besiremianti inovacijomis, technologijomis bei personalizuotu turiniu yra raktas, kuriant atviresnę, intelektualią ir emociškai brandžią visuomenę.

Stengiamės sukurti problemas sprendžiantį bei amortizuojantį, kokybišką, aukštos meninės, išliekamosios vertės kultūrinį produktą – ar tai būtų spektaklis, ar internetinė kultūros platforma

Tarptautinis festivalis MUZIKA ERDVĖJE

Kievienų metų rudenį Vilniuje vykstantis vienintelis Lietuvoje įvientintai muzikai skirtas ir socialiai orientuotas šiuolaikinės muzikos festivalis.

Aktualios kultūros naujienų portalas VOXART.lt

Kasdienius ir ilgalaikius kultūros procesus bei kultūros politiką apžvelgiantis portalas – nuolat ir nuosekliai augantis bei plečiantis savo skaitytojų auditoriją.

VOXART Virtualus meno centras

Pirmoji šalyje skaitmeninė kultūros ir meno įstaiga – virtuali parodų, koncertų, spektaklių ir kito šiuolaikinio Lietuvos meno platforma.

VILNIAUS POKERIS

Integralus meno projektas, paremtas to paties pavadinimo R. Gavelio romano filosofija ir sujungiantis audiovizualinį muzikos performansą, interaktyvų turą po sostinę bei kitas veiklas.

MES KURIAME

Iniciatyvos ir veikla, kuria didžiuojamės

Prisijunkite prie vis didėjančio partnerių rato

Mes galime tapti patikimais jūsų marketingo ir komunikacijos, projektų įgyvendinimo, reklamos, kūrybos atstovavimo, skaitmeninių produktų kūrimo ir kitus jūsų poreikius atliepiančiais partneriais. Mūsų paslaugos skirtos tam, kad jūsų kūrybinė veikla pasiektų platesnes auditorijas, būtų prieinama, leistų iš jos oriai užsidirbti, o procesų vadyba, administravimas ir kiti darbai nekeltų jums rūpesčių.

Mes esame tam, kad jūs daugiau laiko turėtumėte kūrybai.

mes PADeDAME KURTI

Paslaugos kultūros ir kūrybos sektoriui

Marketingas ir komunikacija

Reklamos kanalai

Projektų vadyba

Muzikos agentūros paslaugos

Virtualūs 3D turai

Renginių filmavimas ir tiesioginės transliacijos, video produkcija

Užsakydami mūsų paslaugas, jūs prisidedate ir netiesiogiai paremiate viešosios įstaigos veiklas ir 
kultūros projektų įgyvendinimą.

Scroll to Top
Scroll to Top