Filmavimai ir transliacijos

Perkelkite savo kūrinius į skaitmeninę erdvę, dokumentuokite kūrybos procesą, bendraukite su savo gerbėjais virtualiai ar tiesiog savo veikloje pasitelkite audiovizualinę mediją.

Kad pasiektumėte dar platesnes auditorijas, pristatome naujausią mūsų paslaugą – video kūrimas, renginių filmavimas ir transliacijos.

Patys organizuodami meno renginius, šiuolaikinės muzikos festivalį, scenos meno pasirodymus, diskusijas, puikiai išmanome įvairių renginių pobūdį, atskiroms meno ir kultūros šakoms būdingas stilistikos priemones, kylančius iššūkius ir veiklos metodus. Patirtis ir naujausia technika užtikrins kokybę, o su Jūsų projektu dirbs estetiką jaučianti ir profesionali komanda, dirbanti kino, TV ir reklamos produkcijos srityje.

Šiuo metu galime jums pasiūlyti filmavimus ir transliacijas su 1–4 kameromis.

Kokias paslaugas teikiame?

Renginių anonsai ir reklama

Kūrybos proceso dokumentika

Muzikiniai vaizdo klipai

Renginių filmavimas

Tiesioginės transliacijos

Kiek kainuoja?

Renginių anonsai ir reklama / muzikiniai vaizdo klipai​

Kaina priklauso nuo anonso, reklamos  ar muzikinio vaizdo klipo trukmės, scenarijaus sudėtingumo, lokacijų skaičiaus, reikalingos apšvietimo technikos ir postprodukcijos (vaizdo montažo, spalvų korekcijos, garo dizaino ir muzikos) sudėtingumo. Suprasdami kultūros lauko specifiką, esame pasiruošę pasiūlyti sprendimus ypač mažų biudžetų nekomerciniams renginiams ir autoriams. Net ir tokiu atveju, anonso (reklamos) ar vaizdo klipo filmavimo biudžetas prasideda nuo 400–500 Eur. 

Kūrybos proceso dokumentika​

Tokio tipo produkcijos kaina labiausiai priklauso nuo proceso fiksavimo trukmės – tai viena diena, savaitė ar net dugiau? Filmavimų biudžetas priklausys ir nuo dokumentikos trukmės, kiekio (dažniausiai norima ilgo varianto ir trumpojo), reikalingos apšvietimo technikos, postprodukcijos (vaizdo montažo, spalvų korekcijos, garo dizaino ir muzikos) sudėtingumo bei kitų aspektų. Nedidelės apimties making-of filmavimo biudžetas prasideda nuo 300 Eur, didesnsių projektų – nuo 500 Eur.

Renginių filmavimas / tiesioginės transliacijos

Renginių filmavimo kaina priklauso nuo kamerų (kartu ir operatorių) skaičiaus, taip pat reikalingos papildomos šviesų ar garso technikos. Didelę įtaką galutinei kainai daro vaizdo montažo sudėtingumas – statiško, nedidelių atlikėjų sudėčių koncerto montažas paprastesnis ir turks greičiau, tuo tarpu, spektaklių ar kitų performatyvių kūrinių, renginių – sudėtingesnis. Tiesioginėms transliacijoms postprodukcijos kaštų nėra, tačiau kainai įtakos taip pat turi, renginio ar kūrinio sudėtingumas bei (ne)naudojama grafika ir kiti aspektai.

Atsakingai žiūrime į gyvo renginio, ypač meninio kūrinio, skaitmenizavimą – puikiai suprantame problematiką ir baimes, todėl prieš filmuodami ar transliuodami, jei yra galimybė, dalyvaujame repeticijose, taip pat su šviesų dailininku, apšvietėju, kompozitoriumi, garsistu, režisieriu ar organizatoriais kruopčiai aptariame, kaip pasiekti geriausią rezultatą.

Renginių filmavimo 2–3 kameromis kaina prasideda nuo 600–700 Eur, transliacijos – nuo 800–900 Eur.

Norite užsisakyti?

Rašykite: info@menogenas.lt
Skambinkite: +370 656 33768

Scroll to Top
Scroll to Top