PASLAUGOS

PASLAUGOS

Veiklą vykdydami skirtingose srityse, sukaupėme įvairios patirties, kuria galime pasidalinti su jumis. Mūsų paslaugos orientuotos į kultūros ir kūrybinio sektoriaus klientus arba verslą, norintį pasiekti aiškiai apibrėžtą tikslinę auditoriją – kūrybos bendruomenę ar aktyvų kultūros vartotoją.

Norime atkreipti dėmesį, kad užsakydami mūsų paslaugas jūs kartu prisidedate ir remiate mūsų įstaigos vykdomas veiklas – išliekamąją vertę ir poveikį visuomenei turinčius kultūros ir meno projektus.

Marketingo / komunikacijos strategijos ir taktinių planų rengimas

Mes galime parengti jūsų projekto ar festivalio komunikacijos / marketingo strategiją arba patobulinti jau esamą, pagal ją sukurti taktinius planus.

Šie dokumentai – ne į stalčių! Pagal juos tiek mes, tiek jūsų darbuotojai priims sprendimus, iškilus kasdieniams klausimams, svarbiausia – užsibrėžiami tikslai pozicionavimo, komunikacijos, marketingo ir kitose srityse, nuo kurių priklausys ir kur link judės bei vystysis jūsų idėjos.

Tekstų ir reklaminės informacijos rengimas

Nuo šūkių ar renginių aprašymų iki pranešimų žiniasklaidai ir reklaminių žinučių – jūsų koncepcijas mes konvertuojame į lengvai skaitomus ir įvairiai auditorijai suprantamus tekstus!

Bendravimas su žiniasklaida

Spaudos konferencijų organizavimas, pranešimų spaudai išplatinimas, bendravimas su žurnalistais, dalyvavimas radijo ir TV laidose – padarysime viską, kad žiniasklaida atkreiptų į jus dėmesį!

Dar daugiau: šiandien turinio marketingas yra viena iš tų priemonių, kuri efektyviai sujungia žurnalistiką ir reklamą. Kartu su specializuotomis ar naujienų žiniasklaidos priemonėmis galime parengti jūsų auditoriją įtraukiantį ir matomą turinį, įgyvendinti turinio rėmimo projekus.

Vizualinė komunikacija ir dizaino sprendimai

Bendradarbiaujame su skirtingais, kūrybiškais ir kultūros srityje patirtį turinčiais dizaineriais, todėl, atsižvelgiant į projekto pobūdį, lūkesčius ir norimas pasiekti auditorijas, galime sukurti tiek visą vizualinį stilių, tiek įgyventinti atskirus vizualaus dizaino darbus.

Taip pat, jei turite savo grafikos dizainerį, galime koordinuoti vizualų kūrimą, užtikrinant, kad rezultatas atitiktų projekto ir komunikacijos tikslus bei visumą.

Vaizdo ir garso reklamų gamyba

Dirbame su talentingais audiovizualinės srities specialistais – operatoriais, vaizdo, garso, montažo režisieriais. Todėl galime sukurti ir pagaminti jūsų biudžetą ir komunikacijos tikslus atliepiančią reklaminį vaizdo klipą arba garsinę reklamą. 

Reklamos distribucija

Pasirinkti tinkamus reklamos kanalus – vienas pagrindinių iššūkių, turint ribotą biudžetą. Ilgų partnerysčių dėka galime ne tik gauti geriausius reklamos pasiūlymus, tačiau ir matome, kada ir kaip kiekvienas iš reklamos būdų veikia arba ne. Nuo reklamos autobusų stotelėse, viešajame transporte iki atvirukų kavinėse – būkite matomi mieste!

Nestandartinių reklaminių akcijų įgyvendinimas

Partizaninė akcija mieste, netradicinė reklama ar dar nesugalvotų formų pasitelkimas, kad nustebintumėte savo potencialų žiūrovą ir, žinoma, pritrauktumėte žiniasklaidos dėmesį. Prigalvosime tokių idėjų, kurios abejingų nepaliks.

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Turinio rengimas populiariausiuose socialiniuose tinkluose, efektyviai parinktos reklamos ir, jei tik reikia, galime pasitelkti žinomiausius arba mikroinfluencerius kultūros srityje. Žinome, kaip auginti sekėjų ir patiktukų skaičių, išlaikyti auditorijos įsitraukimą.

Bilietų platinimas ir skatinimo akcijos

Galime koordinuoti bilietų prekybą – esame dirbę praktiškai su visais pagrindiniais bilietų platinimo tarpininkais ar platformomis. Ne tik patarsime renginių kainodaros klausimais, bet ir nuolat stebėsime pardavimų dinamiką, pasiūlysime ir įgyvendinsime operatyvius sprendimus.

...ir visko čia neišvardinsime

Kultūra ir marketingas, komunikacija – sritys, kuriose veikia galybė veiksnių, aplinkybių, o tendencijos nuolat keičiasi. Kiekvienas atvejis – naujas iššūkis, nauja erdvė efektyviausių priemonių sukūrimui ir įgyvendinimui. Galbūt jūsų projektą geriausiai komunikuos meninė instaliacija mieste? Tokią ir sukursime!

MARKETINGAS IR KOMUNIKACIJA

Šiandieninėje perpildytos informacijos aplinkoje didžiausiu iššūkiu organizatoriams tampa ne tiek kokybiškas projekto ar renginio įgyvendinimas, kiek jo sklaida. Nuo vis reiklesnių viešinimo reikalavimų rengiant projektų paraiškas iki siekio, kad meno mylėtojai iš visų vykstančių renginių pasirinktų būtent jūsų.

Efektyvi, įtaigi, plačiąją auditoriją ir jūsų tikslinę grupę pasiekianti komunikacija tampa neatsiejama veiklos dalis ir projekto ar renginio sėkmės garantu. Tam reikia laiko, žinių ir įgūdžių, komandos ir infrastruktūros, kad rezultatai iš tiesų pateisintų lūkesčius.

Mūsų teikiamos paslaugos kultūros komunikacijos ir marketingo srityje – nuo pranešimo spaudai rengimo iki visos viešinimo kampanijos sukūrimo ir įgyvendinimo.

Galime padėti? Pasikalbam!

MUZIKOS AGENTŪROS PASLAUGOS

Patys aktyviai dalyvaudami kūrybinėje veikloje, taip pat sujungdami ilgametę muzikos projektų įgyvendinimo, komunikacijos ir auditorijų plėtros patirtį, galime prisidėti prie jūsų kūrybos ar koncertinės sėkmės, žinomumo bei pajamų kūrybinės veiklos augimo.

Prodiusuojame, atstovaujame ir suteikiame kitas muzikos agentūrai būdingas paslaugas šiuolaikinėje muzikoje besispecializuojantiems atlikėjams ar kolektyvams, taip pat kompozitoriams.

Šiuo metu atstovaujame: STYGINIŲ KVARTETAS „CHORDOS“

Galime padėti? Pasikalbam!

Koncertų bei gastrolių organizavimas Lietuvoje ir užsienyje

Organizuojame atstovaujamų kūrėjų ir atlikėjų koncertus ir / ar gastroles Lietuvoje bei užsienyje.

Įvaizdžio kūrimas ir kasdienė komunikacija

Galime pasirūpinti Jūsų įvaizdžio kūrimu ir viešąja komunikacija. Prižiūrime internetinius puslapius ir socialinius tinklus, rūpinamės reguliariu informacijos atnaujinimu, rengiame pranešimus žiniasklaidai ir kitais būdais palaikome jūsų auditorijos dėmesį.

Karjeros vadyba

Atstovaujame bei patariame kūrėjams ir atlikėjams jų kūrybinės karjeros klausimais.

Sutarčių rengimas ir atstovavimas

Administracinį darbą palikite mums! Esant naujam kūrybiniam užsakymui ar koncerto pasiūlymui, atstovaudami jums derėsimės dėl geriausių sąlygų, koordinuosime sutarties pasirašymą bei sutartų sąlygų įgyvendinimą, atstovausime kitais teisiniais klausimais.

Kūrybos distribucija ir publikavimas

Padėsime Jūsų kūrybai pasiekti platesnes auditorijas: įrašų leidyba ir publikavimas skaitmeninėse platformose ar fiziniuose taškuose, pardavimų vadyba ar jūsų talentą atskleidžiančių vaizdo klipų kūrimas – būsime kartu su jumis tam, kad jus išgirstų ir pamatytų!

Kiti vadybos ir organizaciniai darbai

Galime atlikti pavienes sutartas užduotis arba rūpintis visu jūsų kūrybos prodiusavimu. Jeigu turite problemą, mes ją padėsime išspręsti ir, svarbiausia, lengviau išgyventi iš kūrybos!

Projektų įgyvendinimas

Jeigu rengiate ir gaunate finansavimą kūrybiniams projektams, mes galime padėti atlikti projektų vadybos ir administravimo darbus, organizuoti projekte numatytas veiklas.

Galerijoms ir muziejams

Sudarykite sąlygas aplankyti jūsų parodą ar ekspoziciją virtualiai – tai ne tik praplės jūsų auditoriją geografiškai, tačiau kartu padidins kultūros prieinamumą pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Tai pat tai galimybė „pratęsti“ parodos gyvavimo ciklą ar ją užfiksuoti archyvui.

NT pardavimo ir nuomos sektoriui

Virtualūs 3D turai – vienas iš būdų pristatyti norimą parduoti ar išnuomoti NT – ar tai būtų butas, namas ar visas biurų pastatas.

Verslui

Norite pristatyti save ir virtualiai aprodyti parduotuvę, biurą ar kitą aplinką, kurioje gimsta Jūsų produkcija? Leiskite Jūsų klientams apsižvalgyti virtualiai. O tokiame 3D ture, jūs ne tik galite pristatyti savo įmonės vertybes, bet ir sukurti tiesioginius nukreipimus į jūsų produkciją ir taip paskatinti „call to action“ veiksmą.

VIRTUALŪS 3D TURAI

Operatyviai prisitaikę prie besikeičiančių poreikių, pradėjome kurti virtualius parodų turus. Patys susidūrę su vizualiųjų renginių organizavimu, puikiai suprantame parodų, galerijų bei muziejų kontekstą. Per trumpą laiką įgijome neįkainojamos patirties, kurdami virtualius turus išskirtinėms ir itin didelių apimčių parodoms, todėl esame pasiruošę praktiškai bet kokiam iššūkiui.

Virtualaus turo kaina priklauso nuo skenuojamos patalpos ploto. Pavyzdžiui, iki 50 m² užimančios parodos ar vietos turo kaina prasideda nuo 70–90 Eur ir proporcingai didėja ploto atžvilgiu. Didesnėms nei 300 m² ploto erdvėms taikoma atskira kainodara.

Galime padėti? Pasikalbam!

PROJEKTŲ VADYBA IR ADMINISTRAVIMAS

Mūsų kultūros ir meno projektų rengimo ir sėkmingo įgyvendinimo patirtis sudaro 10 metų. Kultūros srityje dalinti laiką tarp kūrybinio darbo, kokybiško veiklų įgyvendinimo ir tarp sklandaus projekto administravimo, gamybos, komunikacijos ir rezultatų įvertinimo gali būti sunku. Todėl siūlome jums išeitį – palikti visą projekto valdymą mums. Galime koordinuoti visą projekto įgyvendinimą arba tik jo dalį, pavyzdžiui, apsiribojant finansų ir dokumentų valdymu.

Mūsų patirtis apima spektaklių, koncertų, muzikos festivalių, kino filmų, parodų, edukacinių, socialiai orientuotų bei kitų nestandartinių ar tarpsritinių projektų įgyvendinimą. Įgūdžiai įvairiose srityse – nuo bendradarbiavimo su menininkais, dekoracijų gamybos organizavimo iki marketingo ir komunikacijos sprendimų – leis užtikrinti kokybišką, racionalų, patirtimi ir kontekstu grįstą jūsų kultūros ar meno projekto valdymą.

Taip pat konsultuojame ir galime būti naudingi idėjų vystymo, projektų paraiškų rengimo, lėšų pritraukimo ir kitais klausimais.

Galime padėti? Pasikalbam!

Projekto biudžeto planavimas ir valdymas

Administruojame projekto finansus – biudžeto planavimas, jo įgyvendinimas, laikantis finansavimą skyrusios institucijos ir skaidrios buhalterinės apskaitos standartų, finansinės ataskaitos ir kiti susiję darbai.

Projekto administravimas

Patikėkite visą projekto administravimo darbą mums, kol jūs vykdysite projekte numatytas veiklas.  Biudžeto valdymas, sutarčių rengimas, projekto įsipareigojimų revizija bei ataskaitų rengimas ir pateikimas, taip pat kiti administravimo darbai, kurių prireiks.

Viso projekto vadyba

Visą projekto veiklų administravimo, organizavimo, vadybos, komunikacijos, ataskaitų rengimo ir kitus darbus palikite mums – jūs kurkite!

Projekto paraiškos rengimas / finansavimo paieška

Turite gerą idėją ir norite jai surasti bei pritraukti finansavimą? Trūksta žinių, kaip parengti gerą paraišką? Galime jums padėti!

Idėjos vystymas iki sėkmingo jos įgyvendinimo

Jeigu turite įdėją, tačiau nežinote, kaip ją išvystyti iki sėkmingai įgyvendinto kultūros ir meno produkto, mes galime konsultuoti ir padėti visos kūrybinės kelionės metu.

DARBŲ PORTFOLIO

Mūsų paslaugomis jau pasinaudojo

Scroll to Top
Scroll to Top