Marketingas ir komunikacija

Šiandieninėje perpildytos informacijos aplinkoje didžiausiu iššūkiu organizatoriams tampa ne tiek kokybiškas projekto ar renginio įgyvendinimas, kiek jo sklaida. Nuo vis reiklesnių viešinimo reikalavimų rengiant projektų paraiškas iki siekio, kad meno mylėtojai iš visų vykstančių renginių pasirinktų būtent jūsų.

Efektyvi, įtaigi, plačiąją auditoriją ir jūsų tikslinę grupę pasiekianti komunikacija tampa neatsiejama veiklos dalis ir projekto ar renginio sėkmės garantu. Tam reikia laiko, žinių ir įgūdžių, komandos ir infrastruktūros, kad rezultatai iš tiesų pateisintų lūkesčius.

Mūsų teikiamos paslaugos kultūros komunikacijos ir marketingo srityje – nuo pranešimo spaudai rengimo iki visos viešinimo kampanijos sukūrimo ir įgyvendinimo.

Didžiausią vertę sukuria ilgalaikės partnerystės, peržengiančios įprastas komunikacijos kampanijų įgyvendinimo ribas bei užtikrinančios ne tik tęstinę veiklos sklaidą, bet ir geriausią auditorijos patirtį.

PorTfoLIO

NAUJAuSI ATLIKTI DARBAI

TEIKIAMOS PASLAUGOS

VISAS PASLAUGŲ SĄrAŠAS, kuriuo tikrai neapsiribojame
Marketingo / komunikacijos strategijos ir taktinių planų rengimas

Mes galime parengti jūsų projekto ar festivalio komunikacijos / marketingo stategiją arba patobulinti jau esamą; agal ją sukurti taktinius planus.

Šie dokumentai – ne į stalčių! Pagal juos tiek mes, tiek jūsų darbuotojai priims sprendimus, iškilus kasdieniams klausimams, svarbiausia – užsibrėžiami tikslai pozicionavimo, komunikacijos, marketingo ir kitose srityse, nuo kurių priklausys ir kur link judės bei vystysis jūsų idėjos.

Tekstų ir reklaminės informacijos rengimas

Nuo šūkių ar renginių aprašymų, iki pranešimų žiniasklaidai ir reklaminių žinučių – jūsų koncepcijas mes konvertuojame į lengvai skaitomus ir įvairiai auditorijai suprantamus tekstus!

Bendravimas su žiniasklaida

Spaudos konferencijų organizavimas, pranešimų spaudai išplatinimas, bendravimas su žurnalistais, dalyvavimas radijo ir TV laidose – padarysime viską, kad žiniasklaida atkreiptų į jus dėmesį!

Dar daugiau: šiandien turinio marketingas yra viena iš tų priemonių, kuri efektyviai sujungia žurnalistiką ir reklamą. Kartu su specializuotomis ar naujienų žiniasklaidos priemonėmis galime parengti jūsų auditoriją įtraukiantį ir matomą turinį, įgyvendinti turinio rėmimo projekus.

Vizualinė komunikacija ir dizaino sprendimai

Bendradarbiaujame su skirtingais, kūrybiškais ir kultūros srityje patirtį turinčiais dizaineriais, todėl, atsižvelgiant į projekto pobūdį, lūkesčius ir norimas pasiekti auditorijas, galime sukurti tiek visą vizualinį stilių, tiek įgyventinti atskirus vizualaus dizaino darbus.

Taip pat, jei turite savo garfikos dizainerį, galime koordinuoti vizualų kūrimą, užtikrinant, kad rezultatas atitiktų projekto ir komunikacijos tikslus bei visumą.

Vaizdo ir garso reklamų gamyba

Dirbame su talentingais audiovizualinės srities specialistais – operatoriais, vaizdo, garso, montažo režisieriais. Todėl galime sukurti ir pagaminti jūsų biudžetą ir komunikacijos tikslus atliepiančią reklaminį vaizdo klipą arba garsinę reklamą. 

Reklamos distribucija

Pasirinkti tinkamus reklamos kanalus – vienas pagrindinių iššūkių, turint ribotą biudžetą. Ilgų partnerysčių dėka, galime ne tik gauti geriausius reklamos pasiūlymus, tačiau ir matome, kada ir kaip kiekvienas iš reklamos būdų veikia arba ne. Nuo reklamos autobusų stotelėse, viešajame transporte, iki atvirukų kavinėse – būkite matomi mieste!

Nestandartinių reklaminių akcijų įgyvendinimas

Partizaninė akcija mieste, netradicinė reklama ar dar nesugalvotų formų pasitelkimas, kad nustebintumėte savo potencialų žiūrovą ir, žinoma, pritrauktumėte žiniasklaidos dėmesį. Prigalvosime tokių idėjų, kurios abejingų nepaliks.

Komunikacija socialiniuose tinkluose

Turinio rengimas populiariausiuose socialiniuose tinkluose, efektyviai parinktos reklamos ir, jei tik reikia, galime pasitelkti žinomiausius arba mikroinfluencerius kultūros srityje. Žinome, kaip auginti sekėjų ir patiktukų skaičių, išlaikyti auditorijos įsitraukimą.

Bilietų platinimas ir skatinimo akcijos

Galime koordinuoti bilietų prekybą – esame dirbę praktiškai su visais pagrindiniais bilietų platinimo tarpininkais ar platformomis. Ne tik patarsime renginių kainodaros klausimais, bet ir nuolat stebėsime pardavimų dinamiką, pasiūlysime ir įgyvendinsime operatyvius sprendimus.

...ir visko čia neišvardinsime

Kultūra ir marketingas, komunikacija – sritys, kuriose veikia galybė veiksnių, aplinkybių, o tendencijos nuolat keičiasi. Kiekvienas atvejis – naujas iššūkis, nauja erdvė efektyviausių priemonių sukūrimui ir įgyvendinimui. Galbūt jūsų projektą geriausiai komunikuos meninė instaliacija mieste? Tokią ir sukursime!

BUVĘ IR ESAMI PARTNERIAI

Komunikacijos paslaugomis jau pasinaudojo
Scroll to Top
Scroll to Top