REKLAMOS KANALAI

Reklama portale VOXART.lt

VOXART.lt – nuosekliai skaitytojų auditoriją auginantis aktualios kultūros naujienų portalas, vis labiau pastebimas ir žinomas tarp kultūros bendruomenės ir plačiosios auditorijos. 

Reklaminiai skydeliai

Įvairios pozicijos ir reklaminių skydelių dydžiai, renginių anonsavimas reklamos rubrikoje Verta nueiti.

Rubrikų rėmimas

Teminių rubrikų rėmimas, pozicionuojant reklaminius skydelius (apipavidalinant rubriką) tik prie dedikuoto tematinio turinio.

Turinio rinkodaros projektai

Jūsų įstaigos ar prekinio ženklo rubrika, kurioje pristatoma jūsų veikla ar susijusios naujienos.

Integruota komunikacija

Skirtingas priemones – reklaminius skydelius, tematinius straipsnius, pranešimų spaudai publikavimą ir kt. – apimantis projekto, paslaugos ar produkto pristatymas VOXART.lt bei socialiniuose tinkluose.

Reklama renginių metu

Nuolat organizuojame įvairius kultūros projektus bei renginius, kurie pasižymi originaliu turiniu, menine verte ir susilaukia visuomenės bei žiniasklaidos dėmesio. Siūlome galimybę jų metu pristatyti savo projektą, produktą ar paslaugą, užsitikrinant tikslinę auditoriją.

Reklaminė medžiaga

Skrajutės, atvirukai, programėlės, afišos, reklaminiai stendai ir kita informacinė medžiaga mūsų renginių erdvėse.

Produktų ar paslaugų pristatymas

Ką veikti, kol prasidės koncertas? Pristatykite, supažindinkite, galbūt net leiskite išbandyti savo produktą ar pasklaugą.

Prekinio ženklo įliejimas

Atskirą organizuojamų renginių dalį, visą renginį ar erdvę galime pavadinti jūsų vardu ar susietu pavadinimu, žinoma, tai atspindėti komunikacijoje.

Įvaizdžio renginiai

Norite būti išskirtiniais? Atstovaudami jus, galime surengti aukščiausio lygio, jūsų vertybes ir auditoriją atspindintį profesionalios kultūros ar meno renginį.

Norite užsisakyti?

Rašykite: info@menogenas.lt
Skambinkite: +370 656 33768

Scroll to Top
Scroll to Top