RENGINIŲ ORGANIZAVIMAS

Į M O N Ė M S

Jeigu norite išskirtinio aukšto meninio lygio renginio Jūsų darbuojams, partneriams ar norite originaliai pristatyti naują produktą klientams, mes tai suorganizuosime. Bendradarbiaujame su jaunos kartos ir pripažintais įvairių sričių menininkais, kūrybinių industrijų atstovais, todėl galime jums pasiūlyti kokybišką, turiningą ir plataus spektro programą, atsižvelgiant į Jūsų ketinamą skirti biudžetą, estetinius prioritetus bei kitus pageidavimus. Pasirūpinsime profesionaliu renginio aptarnavimu, papildomai galime pasiūlyti fotografo, filmavimo ar viešinimo paslaugas.

 

IDĖJOS IR PAVYZDŽIAI:

 

 

K Ū R Y B I N I N K A M S

Jeigu norite origainaliai pristatyti savo produktą ar teikiamą paslaugą, praturtinti organizuojamą renginį menine programa, kūrybiškai pristatyti projekto veiklos rezultatus, mes jums padėsime. Bendradarbiaujame su perspektyviais jaunosios kartos ir pripažintais įvairių sričių menininkais, todėl galime pasiūlyti aukštos meninės vertės programos turinį – nuo klasikinio iki eksperimentinio. Pasirūpinsime, kad siūlomas turinys stilistiniu ir estetiniu pobūdžiu puikiai įsikomponuotų į bendrą programą ar atitiktų pristatomą produktą. Užtikrinsime profesionalų aptarnavimą pagl Jūsų poreikius.

 

IDĖJOS IR PAVYZDŽIAI:

 

 

M E N I N I N K A M S

Jeigu norite sukurto kūrybinio produkto iškirtinio pristatymo visuomenei, mes galime tuo pasirūpinti. Turite paruošę koncertinę programą? Suorganizuosime koncertą. Atidarote parodą, sukūrėte naują kolekciją ar grandiozinę instaliaciją? Surengsime įsimintiną pristatymą. Tiesiog turite įdėją? Padėsime ją įgyvendinti! Visų sričių menininkams galime pasiūlyti Jūsų estetinius prioritetus atitinkantį sprendimą.

 

IDĖJOS IR PAVYZDŽIAI:

 

Scroll to Top
Scroll to Top