Po 2 metų VOXART.lt – vėl skaitytojų ekranuose

Nuo kovo mėnesio veiklą atnaujino aktualios kultūros portalas VOXART.lt – vienas didžiausių ir svarbiausių viešosios įstaigos projektų.

VOXART.lt pirmą kartą skaitytojus pasiekė 2015 metais. Ilgainiui projektas, inicijuotas Mato Drukteinio ir Rūtos Šetikaitės, subūrė per 20 žmonių komandą. Nuo pat pradžių VOXART.lt buvo vykstomas savanoriškais pagrindais. Dėl lėšų trūkumo, 2018 metais projektas buvo sustabdytas.

Praeitų metų pabaigoje buvo apsisręsta portalo veiklą vėl atnaujinti. Nuo kovo mėnesio pradžios VOXART.lt vėl įsilieja į aktualios, šiuolaikinės kultūros ir meno procesus.

VOXART.lt siūlo būti atviriems, domėtis ir suprasti kultūros bei šiandien kuriamo meno procesus, vykstančius aplinkui, konstruktyviai diskutuoti, tobulėti, bendrauti ir kurti naujas idėjas kartu.

VOXART.lt veiklą grindžia aukščiausiais žurnalistikos standartais – skaidrumu, objektyvumu, nuomonės laisve ir įvairove, konstruktyviu turiniu, jo kokybe. 

VOXART.lt siekis – tapti pagrindine Lietuvoje kultūros žiniasklaidos priemone, kasdien padedančia orientuotis meno lauke bei aktyviai analizuojančia kultūros politikos formavimo ir jos įgyvendinimo procesus nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu.


Nori prisidėti prie VOX ART komandos? Rašyk: redakcija@voxart.lt

Ieškome:

  • rašančių įvairiomis meno temomis (interviu, apžvalgos, renginiai);
  • norinčių analizuoti Lietuvos kultūros politikos procesus ir rengti šį lauką nagrinėjančius tekstus bei žurnalistinius tyrimus;
  • marketingo, skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų specialistų, galinčių padėti išplėsti skaitytojų ratą bei pritraukti reklamos užsakovų;
  • vaizdo ir garso režisierių, operatorių, fotografų, padėsiančių plėtoti VOX ART medijų įvairovę.

VOX ART šiuo metu dirba visuomeniniais pagrindais. Kviečiame savanoriauti, atlikti praktiką, pildyti savo portfolio ar išbandyti naujas sritis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top
Scroll to Top