Skelbiame „Muzika erdvėje“ kūrinių konkurso rezultatus

„Muzika erdvėje“ skelbia kūrinių koncepcijų konkurso rezultatus. Atrinktų dalyvių kompozicijos bus pristatytos šių metų festivalio programoje Vilniaus miesto erdvėse.

Organizatoriai dėkoja kompozitoriams ir garso menininkams, dalyvavusiems primą kartą festivalio istorijoje rengtame atvirame kūrinių konkurse. Į šių metų programą buvo atrinktos dviejų kompozitorių koncepcijos – Justinos Šikšnelyjės Donde hace calor, yo todavía busco nieve (Ten, kur šilta, aš vis tiek ieškau sniego) ir Dominyko Digimo Security | Freedom.

Šiemet „Muzika erdvėje“ vyks rugsėjo 12–15 dienomis ir kvies dėmesį atkreipti į mūsų visuomenėje paplitusius archetipus bei stereotipus. Instaliacijas ir garso performansus pristatys menininkai iš Lietuvos ir užsienio šalių, skambės tokios sostinės erdvės, kaip J. Meko vizualiųjų menų centras, „Vilniaus degtinės“ gamykla, Energetikos ir technikos muziejus bei kitos. Taip pat bus rengiamos ekskursijos, kurių metu ne tik galėsite susitikti su autoriais, bet ir pasitiktinti savo žinias bei atsparumą paplitusiems stereotipams.

Dalyviai ir detali programa bus skelbiama jau netrukus, tad kviečiame sekti ir pirmiems visas naujienas sužinoti festivalio Facebook paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top
Scroll to Top