Virtualus meno centras

VOXART Virtualus meno centras – aktualaus kultūros ir meno turinio skaitmeninė erdvė. Čia rasite įvairių lietuvių menininkų sukurtus skirtingų krypčių, stilių ir medijų meno kūrinius – nuo šiuolaikinio meno parodų iki spektaklių. Virtualaus meno centre pateikiamas ir kultūros organizacijų, ir mūsų pačių parengtas skaitmeninis turinys. Mūsų siekis – tapti pagrindine skaitmeniniu būdu Lietuvos XX–XXI a. kultūrą ir meną pristatančia platforma.

VOXART Virtualiame meno centre Jūs turinį žiūrite ir klausotės legaliai.​

Virtualus meno centras – pirmoji Lietuvoje kultūros įstaiga tik skaitmeninėje erdvėje – įkurtas 2020 metais, reaguojant į pasaulinę pandemiją ir karantinus, kai iš viso per metus net bemaž 5 mėnesiams Lietuvoje buvo uždarytos visos kultūros ir meno įstaigos bei uždrausti vieši renginiai.

Ieškote turinio skaitmenizavimo partnerių?

Mes čia! Parodų skenavimas ir virtualių turų kūrimas, renginių filmavimas ir tiesioginės transliacijos bei kitos paslaugos.

Esate menininkas ar kultūros organizacija?

Tapkite turinio partneriu! Rašykite: redakcija@voxart.lt

Jei turite kokybiškai skaitmenizuoto meno turinio – koncertų, spektaklių, performansų įrašų, virutalių parodų, planuojate rengti transliacijas – neleiskite, kad jis pasimestų informacijos sraute: publikuokite jį VOXART Virtualiame meno cenrte ir pasiekite daug platesnę Lietuvos ir užsienio auditoriją.

Taip pat galite monetizuoti savo skaitmeninį turinį ir gauti papildomų pajamų.

Scroll to Top
Scroll to Top