Aktualios kultūros naujienų portalas VOXART.lt

VOXART.lt – aktualios kultūros ir meno naujienų portalas, kurio siekis – sujungti visas meno sritis, menininkus, kūrybos sektoriaus darbuotojus ir menu besidominčius žmones bei tapti pagrindine Lietuvoje kultūros žiniasklaidos priemone, kasdien padedančia orientuotis meno lauke bei aktyviai analizuojančia kultūros politikos formavimo ir jos įgyvendinimo procesus nacionaliniu ir regioniniu lygmeniu.

VOXART.lt siūlo būti atviriems, domėtis ir suprasti kultūros bei šiandien kuriamo meno procesus, vykstančius aplinkui, konstruktyviai diskutuoti, tobulėti, bendrauti ir kurti naujas idėjas kartu.

Redakcija veiklą grindžia aukščiausiais žurnalistikos standartais – skaidrumu, objektyvumu, nuomonės laisve ir įvairove, konstruktyviu turiniu, jo kokybe. 

Šiandien vykstančius Lietuvos kultūros ir meno procesus apžvelgiantis portalas buvo įkurtas 2015 metais ir visuomenei pristatytas itin simbolišką – kovo 10 dieną. 2017 metais portalo veikla buvo sustabdyta ir atnaujinta 2020 metų kovą.

Naujasis VOXART.lt veiklos etapas žymimas strateginiu projekto vystymu, nuosekliai auginant portalo turinio intensyvumą ir įvairiapusiškumą bei skaitytojų auditoriją. Bedradarbiaujant su skirtingų meno sričių organizacijomis, įgyvendinami turinio projektai bei edukaciniaai renginiai. Taip pat VOXART.lt nuolat prisideda prie įvairių nevyriausybinių kultūros ir meno įstaigų, projektų bei renginių įgyvendinimo, tampant informaciniu partneriu.

VOXART.lt vadovas ir redaktorius: MATAS DRUKTEINIS

Sekite VOXART.lt socialiniuose tinkluose!

Norite tikslinei auditorijai pristatyti savo kultūros produktą, paslaugą, projektą ar renginį?

Reklama VOXART.lt portale – jūsų pasirinkimas! Reklaminiai skydeliai, turinio marketingas, bendri renginiai, viešinimo kampanijos ir kiti fantazijos neribojami bendradarbiavimo būdai.

Akimirkos

Nori prisidėti prie VOXART.lt komandos?

Rašyk: redakcija@voxart.lt

Ieškome:

  • rašančių įvairiomis meno temomis (interviu, apžvalgos, renginiai);
  • norinčių analizuoti Lietuvos kultūros politikos procesus ir rengti šį lauką nagrinėjančius tekstus bei žurnalistinius tyrimus;
  • marketingo, skaitmeninės rinkodaros ir pardavimų specialistų, galinčių padėti išplėsti skaitytojų ratą bei pritraukti reklamos užsakovų;
  • vaizdo ir garso režisierių, operatorių, fotografų, padėsiančių plėtoti VOX ART medijų įvairovę.

VOX ART šiuo metu dirba visuomeniniais pagrindais. Kviečiame savanoriauti, atlikti praktiką, pildyti savo portfolio ar išbandyti naujas sritis.

Scroll to Top
Scroll to Top